| SabinaRsT a întrebat:

Mi-am instalat metin2 ro si imi da o eroare "Error log " si nu imi deschide jocul, stie cineva ce ar avea? va rog mult, funda.

7 răspunsuri:
| Marian_8440 a răspuns:

Intra in folderul in care ai instalat jocul, si cauti un fisier, "PAtch updater", are o icoana gen o pasare, intrii pe ea, apesi pe chinezaria aia si o sa mearga. Found it?

| ġคвÿ a răspuns:

Reinstaleazal iar. daca da tot aceeasi eroare atunci ai placa video f mica.cumparati una buna... tongue FuNnDa? :X

| Metin2masterMan a răspuns:

Bosule Intri in folderul metinului(jocului) si dai clic dreapta pe starterul jocului->Run as administrator si supa dai start incepe jocu(ce buton are de porneste jocu sau daca til porneste direct fara ala care abcradeaza fisierele) Distreazete.Eu asa am facut ca nu imi mege nici shut down sa ii dau.

| MoTyyLeoniss a răspuns:

Si eu am patit asa da peste 2 sau 3 saptamani mi-a mers si daca nu-ti mere instaleaza-ti ATi drivar si o sati mearga funda

| Raul_Frank_1959 a răspuns:

Si mie imi face la fel sad am incercat cu update patch NEMA, si l-am instalat iar tot nu merge crying nu stiu ce sa mai fac, ajutati-ma plsss! FUNDA

| MegaMyx23 a răspuns:

Si mie imi da aceeasi eroare LOG error

| Iulian_Tabus_1995 a răspuns:

Si eu am patit la fel pentru ca nu aveam placa video instalata dar dupa ce mi-am instalato mi-a mers... FuNda?laughing)