| PsyhoChild a întrebat:

Mi-am instalat windows 10 pe un stick cu Rufus si acum vreau sa-l sterg pentru a folosi usb-ul pentru stocare de fisiere.
Cum pot sa-l sterg? Din cate am inteles trebuie sa formatez si nu ma descurc

5 răspunsuri:
| salieri84 a răspuns:

Click dreapta pe partitia unde ai stickul pe pc(laptop), apoi ''format''. Thats it.

| PsyhoChild explică (pentru salieri84):

Windows was unable to complete the formatting. Acum apare partitia fara spatiu de stocare :/

| Cksihja a răspuns (pentru PsyhoChild):

Poți încerca să-l formatezi din nou dar dacă nu merge e bun de aruncat la gunoi.

| shu7e a răspuns:

Mergi la MY Computer -> Clic dreapta pe cardul de memorie -> format -> start. OK