| d33aandreea a întrebat:

Mi-am instalat windows-ul sp2 si nu pot instala placa de sunet adica nu am gasit driver-ul (si nu am cd-ul original). Placa este: yamaha DS-XG audio codec.Ma poate ajuta cineva cu un link? Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| victorandrei a răspuns:

Cauta pe net driverul nu pune tot felul de porcarii de genu "driver finder".

http://drivers.softpedia.com/......F754.shtml

| d33aandreea explică (pentru victorandrei):

Acestea merg si la windows sp2?

| d33aandreea explică (pentru victorandrei):

Merge si la windos sp2?:-s

| DanyAlex a răspuns (pentru d33aandreea):

Da merge

| d33aandreea explică (pentru DanyAlex):

Multumeschappy

| victorandrei a răspuns (pentru d33aandreea):

Pai cand dai download selectezi acolo pentru ce win, daca selectezi xp ul merge pentru toate xp urile (sp1, 2, 3)

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Foloseste slimdivers pentru a face update la drivere(cele care ai nevoie)Programul il poti descarca de aici=>http://www.driverupdate.net/ iar dupa ce dai un scan, alegi din lista dirverul sau driverele care vrei sa le instalezi(audio in cazul tau)