| KatyyLWA a întrebat:

Mi-am instalat Youtube din Google Play pe tableta si nu imi merge. Pot intra dar atunci cand dau pe un videoclip se incarca si imi arata "din pacate aplicatia s-a oprit". Un prieten mi-a spus ca trebuie instalat Adobe Flash Player. Eu l-am instalat dar in continuare nu imi merge. Ce sa fac acum?

2 răspunsuri:
| MonterDoc a răspuns:

Incearca aplicatia "youtube on" merge parca ussor mai greu, insa merge rulata chiar si in background. si eu am avut porblema asta pe un Samsung Galaxy S 1, insa cu youtube on nu am avut probleme :].