| bwb a întrebat:

Mi-am luat boxe icemat cu subwoofer si bas reflex, le-am cuplat la desktop, am facut teste in setari si totul functioneaza. Nu stiu ce sa fac pentru ca pe Youtube nu se aude nimic. Mai este vreo setare?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La Youtube da sunetul mai tare din bară de pe calculator vezi sa nu ai undeva sunetul oprit.

| bwb explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sunetul este la maxim, pai tocmai asta era intrebarea: unde ar mai putea fi oprit sunetul. Repet in setari totul, si difuzoarele si castile functioneaza perfect. Sunt teste de sunet la toate.