| T30D0RA a întrebat:

Mi-am luat cartela frog (cosmote)si vreau sa aflu numarul de telefon. Cum?

Răspuns Câştigător
| JLShadow a răspuns:

Pe spatele "cartonasului" in care a fost impachetata cartela ai o eticheta cu codul de bare.sus ai numarul tau de telefon big grin

14 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Pai dai un bep pe alt telefon.
cea mai simpla solutie

| T30D0RA explică:

Nu am cum sa dau beep pe alt telefon, cartela e fara credit.

| Ejkoli a răspuns:

Iti suni un prieten sau alt teefon s te uiti care ti-e numarul. Funda! Mersi.

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Pai cel mai simplu dai un beep de pe cartela pe un alt telefon. Si vezi numarul

| Daliutza a răspuns:

Pai suna alta prietena sau suna la 1234 si e una dintre optiunile lor. apasa x si afla ne tau de telefon

| ionutdmx a răspuns:

Suna de pe telefonul cu cartela frog pe altul si pe celalalt telefon o sa iti apara numarul de pe cartela frog.

| sweet2kitty1049 a răspuns:

Suna un prieten si vezi ce numar ii apare ca apelant.

| denisa402 a răspuns:

Daca ai si alt telefon.suna pe ala si iti va aparea.

| ยςα a răspuns:

Suna la 222

| georgelu a răspuns:

Pai de pe cartela aceea o bagi intr-un telefon si suni pe telefonul iubitului/mamei/tatei. etc.

| benflorin a răspuns:

Infirmatii inutile, si eu am aceeasi problema

| Postelnicu_Sandrino_1997 a răspuns:

Dar daca dam un bep noi nu avem minute

| Bobec_Cristian_1986 a răspuns:

Care este nr meu