| TC3 a întrebat:

Mi-am luat casti, dar cand le bag in mufa din spate, in locul boxelor se aude foarte incet chiar daca dau la maxim volumul din control panel straight face. Am incercat sa le bag si la boxe si se aud mai binisor dar am nevoie sa le bag in mufa din spate sad Castile sunt bune, ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Storepc_Reparatii_1990 a răspuns:

La mufa din spate semnalul audio nu este foarte puternic pentru ca este folosit pentru a conecta un amplificator (boxele externe au amplificator in interior) tie iti trebuie ori o placa de sunet cu amplificator pe ele sau le conectezi direct la boxe, calitatea sunetului la casti depinde foarte mult si de calitatea amplificatorul la care il conectezi si puterea de iesire pentru ca sa se auda cat mai tare:D

Ti s-a stricat laptopul, calculatorul, televizorul sau alt echipament? nu te ingrijora, contacteaza-ne si noi ti-l vom repara. www.storepc.ro

1 răspuns:
| puffii548 a răspuns:

Probabil ca boxa e putin stricata, si cand o misti se aude mai tare, mai incet, mai incearca ca trebuie sa FUNCTIONEZE daca se potrivesc. FUNDAlove struck