| cinemaANDyoutuberBOY a întrebat:

Mi-am luat de curand un ps4.Am sters partea glossy(luceoasa)cu o carpa di microfibra pentru ochelari si au inceput sa apara niste zgarieturi minore cand ma uit cu lanterna.La lumina de afara sau de la bec e oglinda si nou nouta. Aveti si voi aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Problema asta e cu toate suprafetele glossy! Se zgarie foarte usor, nu ai ce sa le faci!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Nene, dar tu in loc sa te joci stai cu lanterna sa analizezi fiecare zgaraietura laughing? Nu cred ca e normal sa faci asa ceva. Si tinand cont ca e glossy, normal ca e asa.