| TheBlueDragon a întrebat:

Mi-am luat de curand un Samsung Galaxy Pocket si are WiFi.Treaba este urmatoarea:cand conectez WiFi-ul imi apare modemul meu, ii scriu parola si nu mi se conecteaza(precizez ca am scris parola corect).
Intrebarea mea este:cum dezactivez parola de la modem? L-am incercat la un prieten care nu are parola si merge WiFi-ul.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Imposibil,nu ai bagat bine parola. sau spune ce mesaj apare dupa ce dai conectare

| AlexTitan a răspuns:

Daca ai modem de la dolce codul este pe o hartiuta lipita de el si daca nu merge codul iti da odata cu modemul un manual pe acolo este codul. nu stiu cum sa il dezactivezi