| Eddyz a întrebat:

Mi-am luat ieri un hansfree bluetooth JABRA-BT2040 si nu stiu cum se poate conecta la telefon (nokia 5800)? Ma puteti ajuta printr-un mic tutorial.sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
| rsn13 a răspuns:

Tii apasat butonul de la casca pana (si dupa ce posneste) si trebuie sa iti apara un sclipit sau un sunet la casca, atunci dai "asociere terminal nou" din telefon, de la terminale legate in setari de bluetooth, apoi, te conectei la el si parola de obicei este 0000. succesuri