| Sandu3 a întrebat:

Mi-am luat imagine ISO pentru Windows de pe siteul Microsoft si spunea acolo ca e valabila 24 de ore.Adica in 24 de ore sa pun Windowsul sau in 24 de ore sa o pun de DVD? Ca n-am inteles mai deloc ce voia sa zica cu aceste 24 de ore.

Răspuns Câştigător
| AwGenetix a răspuns:

Nu tata, e perioada de proba. il instalezi te joci cu el, si dupa 24 de ore de la instalare e pa. probabil timpul de 24 de ore sa fie inceput din momentul in care ti-au eliberat ei copia. depinde de cum au gandit.

| Sandu3 explică (pentru AwGenetix):

Mda...si eu care voiam sa ard imaginea sa o trec pe un DVD si sa-mi pun un nou Windows.N-ar fi mers, nu? Nu prea ma pricep, cred ca ti-ai dat seama.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

24 de ore pana la licentiere. Trebuie sa pui licenta valida. De pus pe computer poti sa-l pui oricand.