| ss501 a întrebat:

Mi-am luat laptop Acer Aspire E1-531G si cand vreau sa instalez windows-ul nu imi apare optiunea aceea cu "Press any key"..help!

2 răspunsuri:
| cristi9c a răspuns:

Trebuie sa modifici din bios ce sa iti booteze prima data si alegi pe ce ai windows-ul(banuiesc ca CD/DVD)

| ss501 explică (pentru cristi9c):

Cum modific setarile laptop-ului? Acum m-am razgandit si vreau sa instalez Linux [au zis cand am luat laptop-ul ca asta merge din prima instalat ] dar cand ajung la instalare imi apare eroarea http://forum.softpedia.com/topic/938857-problema/. No, chiar numai stiu ce sa fac :|