| MesterZaicik a întrebat:

Mi-am luat niste căști noi de pe net si faza e ca când le bag la telefon apare iconița aia, dar nu se aude nimic în schimb butoanele + - merg perfect. Acuma am încercat si la calculator la fel nu se aude nimic, dar aici nici măcar nu le detecteaza.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Căstile ori sunt defecte, ori nu sunt compatibile cu tipul de telefon pe care il ai, ma mir ca nu functioneaza pe calculator, poate sunt defecte, returneaza le inapoi sa i ti dea altele sau banii pe ele.

| anonimg a răspuns:

Anunță vânzătorul de problema și întreabă-l cum se poate rezolva problema: ori la schimb cu același produs sau cu altul, ori vei primi banii înapoi.

| cerooscuras a răspuns:

Probabil sunt defecte, du-te inapoi la magazinul de unde le-ai luat cu garantia (sau bonul) si iti vor da banii inapoi

| Ion02102 a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun dar ri-ai luat scam, trebuie sa verifici produsul la livrare