| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Mi-am luat niste casti pentru telefon jbl e25bt si dupa un timp de folosire am anulat din greseala asocierea dintre telefon si casti, iar de atunci nu ma mai pot conecta la ele. Cum rezolv această problemă?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Poti face din nou asocierea. Dai cautare la dispozitive.

3 răspunsuri:
| Mete0ra a răspuns:

Le duci la furinizorul de unde leai luat (Altex, eMAG)

| darrio2007 a răspuns:

P.S. La bluetooth.

| Bizon95 a răspuns:

E clar ca, castile/telefonul au invatat ca tu nu le mai vrei connectate, asa ca de aia nu se mai connecteaza asa ca:

apasa pe butonul de connect de pe casti
nu are
apesi FOARTE LUNG pe butonul de power de pe casti pana primesti un sunet mai neobisnuit, sau, daca castile sunt destul de bune auzi cuvantul "pairing" in casti

asta in timp ce pe telefon faci cautare dupa bluetooth