| mihaiwz98 a întrebat:

Mi-am luat o imprimanta numita Samsung 267x 287x.Nu pot sa o instalez cand aleg optiunea de conectare usb network wi fi,am incercat toate 3, aceeasi eroare printer not found.M-am uitat atent la cabluri am incercat diferite pozitii pe 2 calculatoare,nimic, stiu ca instalarea e simpla am instalat destule dar nu vad pe asta de ce nu o gaseste pc

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Ia manualul si urmeaza exact pasii din manual. Sau in timp ce instalezi ai grija la ce scrie acolo si fa exact ce scrie. Poate fi putin tricky dar trebuie sa-ti iasa. Daca nu trimite-o inapoi si zi ca nu reusesti sa o instalezi.