| ionucmarele a întrebat:

Mi-am luat o tableta cu android allview alldro speed.Si am un telefon lg ku990 viewty si vreau sa il schimb intrebarea mea ete caci daca am o tableta cu android oare se mai merita sa-mi iau un telefon cu android sau sa imi iau un telefon cu windows phone?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sincer, nu stiu la ce il folosesti. Ca daca vrei doar internet, si mai fara jocuri, fara alicatii prea multe e mai bun windows phone. Daca vrei de toate, ai ceva cu android, dar cu o cinfig. buna, sa merite.

| MeMeMe97 a răspuns:

Mai bine i-ati un iphone! e mult mai tare ca telefoanele cu android! asta e parerea mea! bafta!

| pelin16 a răspuns:

Iphone