| Ralucamrm a întrebat:

Mi-am luat un 5s second. La verificare toach-ul functiona nu avea nici o problema,dar dupa vreo juma de ora s-a blocat nu mai merge deloc am incercat chestia cu butoanele power+home dar nimic. Are cineva idee ce ar trebui sa fac? Va rog
P.S: telefonul cred ca are ecranul schimbat plus ca dupa ce am incercat chestia cu power+home cand se stingea aparea o luminita rosie sus cam langa camera sa zic asa, nu am vazut la nici un iphone asta. Ce ar trebui sa fac. Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Bravo, sa mai iei si alta data! Il duci inapoi de unde l-ai luat!

| Ralucamrm explică:

Fratimii tipu nu mai raspunde, logic nu, eu vreau doar sa stiu ce sa ii fac si as ruga bagatori de seama sa nu comenteze. Nu sunt nici prima nici ultima persoana careia i s-a blocat touch-ul.

| Ralucamrm explică:

Fratimiu*