| Stana_Alin_1997 a întrebat:

Mi-am luat un JBL charge 3 si l-am pus si scos din low frequency mode si mi se mai intampla sa vreau sa dau boxa la maxim... dar nu stiu daca e activ sau nu. Imi poti terog spune cum stiu daca e pornit sau daca pot sa fac ceva sa stiu sigur ca l-am oprit exemplu Reporneste boxa (nu stiu daca merge asta)

3 răspunsuri:
| gothicbat a răspuns:

Nu înțeleg chestia asta cu datul boxei la maxim.
Mi se pare de un manelism și de un țărănism cum nu se poate mai crunt. E acceptabil la nunți, botezuri, cumetrii etc. Dar în casă? sau în curte? sau la 12 noaptea?
Mai mare cocalarismul.

| Stana_Alin_1997 explică (pentru gothicbat):

Boxa in sine nu e foarte puternica, si daca nu e la maxim, intre douazeci de oameni, nici nu se aude.

| Stana_Alin_1997 explică (pentru gothicbat):

Daca intre tine si boxa e un perete si e data la maxim... nu o auzi. Deloc.