| GeorgeH17 a întrebat:

Mi-am luat un laptop dar a venit fara windows si l-am instalat eu.
la inceput in hdd erau facute niste partiti si am instalat acolo windowsu(windows 7 de pe net). acum cand vreau sa il reinstalez nu imi pai apare press any...
ce sa fac ca sa instalez windowsu?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Trebuie sa intri in BIOS si sa dai prioritate mai mare la DVD-ROM decat HDD-ului. uite aici cum se face http://www.hirensbootcd.org/change-the-boot-order-in-bios/ insa BIOS-urile sunt diverse de la un calculator la altul