| fely35 a întrebat:

Mi -am luat un laptop (HP 15 notebook pc) acum 3 zile. L-am folosit de doua ori cateva ore si am observat ca se incinge si evident miroase a incins (pot sa fac ceva in legatura cu asta?), scoate un sunet (nu ma pricep sa descriu sunetul). chiar daca opresc sonorul se aude. e de la ventilator? e grav?
nu e un sunet deranjant (cand ascult muzica nu il observ) dar sa nu se intample ceva la laptop.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi cam asa fac toate HP-urile. Poţi incerca să-i cureţi ventilatorul dar probabil tot aşa o să faca pentru că asa sunt facute HP-urile : să ţină puţin. Cel mai probabil in cam un an o sa trebuiasca sa il schimbi pentru. ca o sa se strice placa video.