| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat un mouse de gaming cu 2400 dpi, si se misca mai lent ca cel care il aveam inainte fara fir... de 1200 dpi. are 4 trepte, 800, 1200, 1800 si 2400, dau pe ultima treapta si se misca un pic mai lent ca cel fara fir cu 1200 dpi. amandoua sunt aceeasi firma (myria, chinezarii. stiu.)

Răspuns Câştigător
| Adrian926a a răspuns:

Din windows cauti in control panel mouse si dai la jumatate sau cat e nevoie

1 răspuns:
| Gonrax a răspuns:

Poate nu e ultima treaptă, ci e prima laughing (e posibil)
Dacă nu, mai bine schimbi Mouse settings din Windows, și-l pui să se miște mai rapid.