| AjutorAjutor1111 a întrebat:

Mi-am luat un nou laptop si am instalat un joc, apoi l-am sters pentru ca nu mi-a placut si mi-a ramas acolo in bara jocul si nu pot sa-l sterg.Ce trebuie sa fac?

Răspuns Apreciat de Editori
| Andreeush a răspuns:

Poate ca tu doar l-ai sters dar nu si dezinstalat. Intra in Control panel din bara de start, acceseaza Programs and features. Aici o sa se deschida o lista cu toate programele pe care le ai instalate, dai click pe jocul respectiv si dai uninstall. Te va intreba daca esti sigur ca vrei sa il dezinstalezi, dai click pe da, dupa aia dai un restart la pc si asta e tot.