| lara342556 a întrebat:

Mi am luat un router nou(D -Link). Imi merge foarte bine la laptop dar la telefon nu...prind semnal dar nu se incarca paginile...nu Youtube, nu Facebook, nu magazin play..mentionez ca la alte routere se conecteaza si merge bine. Ajutor!

6 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Incearca factory reset si dupa vezi daca se conecteaza. Ai incercat si la alte routere cu telefonul tau?

| KanezuY a răspuns:

Nu cumva router-ul este cu parola, si nu ai bagat parola?

| lara342556 explică (pentru KanezuY):

Nu are parola

| lara342556 explică (pentru KanezuY):

Mi se conecteaza la router dar nu se inacrca paginile

| Ripley a răspuns:

Stai mai aproape de el cand vrei sa intri pe net de pe telefon? poate ca are probleme la semnal.