| Gramadă_Diana_1999 a întrebat:

Mi-am modificat de cateva ori data nasterii pe facebook (anul,de fapt) si acum nu-mi mai da voie sa o modific. Ultima data am modificat-o acum cateva luni,deci banuiesc ca e ceva permanent, as putea sa mai fac ceva sa o modific din nou?

Răspuns Câştigător
| Rebecca123 a răspuns:

Buna.O mai poti modifica abia dupa ce faci 18 ani.Si eu am incercat sa mi-o modific ca eu am facebook-ul de cativa ani si cand l-am facut, am pus cu un an mai mare si acum nu pot sa-l mai modific pana nu fac 18 ani..Deci ori iti faci alt facebook, ori lasi asa si astepti pana faci 18 ani sa-ti pui anul corect.

| Gramadă_Diana_1999 explică (pentru Rebecca123):

M-am am de asteptat 3 ani... Nu exista vreun hack sau ceva, ca sa pot modifica?

| Gramadă_Diana_1999 explică (pentru Rebecca123):

Off,mersi, oricum!

| Rebecca123 a răspuns (pentru Gramadă_Diana_1999):

Din pacate nu exista..Cu placere! Multumesc si eu pentru fundita.

| Gramadă_Diana_1999 explică (pentru Rebecca123):

Cu placere! :*