| Ralucagr a întrebat:

Mi-am pus folie de sticla si a ramas putin aer sub ea la o margine, gen nu e lipita ok la marginea aia. E vreo problema? Va intra praf?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu nu va intra, dar se va dezlipi mai repede în viitor.Nu te stresa că folia e un accesoriu la fel ca bumper-ul sau husa telefonului; e drept unul cam scumpicel(cam 50 lei m-a costat pe mine la un Samsung Galaxy J5 2016) deci dacă nu-ţi place cum e pusă când ai bani o poți schimba, chiar dacă şi aşa e ok ca asigură protecţia ecranului optimă.

| Bondarel99 a răspuns:

Nu intra dar s-ar putea sa se dezlipească mai ușor, adică eu așa am pățit.

| Ralucagr explică (pentru Bondarel99):

Si daca eu scap telefonul pe jos, de exemplu, sunt sanse sa se duca folia si sa se crape ecranul?

| Bondarel99 a răspuns (pentru Ralucagr):

Daca nu e lipita bine si pe margini se dezlipeste mai usor la socuri. Dar nu se crapa ecranul, nici nu se dezlipeste de tot folia. Adica cel putin la mine la cat am dat cu el de pamant, din greseala, nu a patit nimic ecranul telefonului.