| Radu13Radu_6037 a întrebat:

Mi-am reinstalat windowsul(pentru ca s-a stricat)si aveam un website cu jocuri(blog). Cum pot sa il recuperez(nu mai stiu numele si aveam o scurtatura la site pe desktop)?

4 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Nu mai ai cum.
Windowsul sa instalat pe C deci ce era pe desk a disparut.
Cauta in alta parte jocuri.
Desi ai putea sa incerci cu un program de recuperat fisiere gen Recuva dar nu prea cred ca o sa reusesti

Răspuns utilizator avertizat
| Atotstiutorul a răspuns:

1. data viitoare fii mai atent cand instalezi windowsul
2. poti sa incerci programe de recuperare ca cele enumerate mai sus de catre alti utilizatori
3. si cel mai bun LECITINA

| ionel a răspuns:

Da mai multe detalii despre joc. sigur e cineva care stie cum se numeste laughing