| shoter97 a întrebat:

Mi-am rootat recent telefonul meu android!
Am android 2.3.5 si vreau sa-mi bag 4.0.4.
Am cerintele de sistem necesare!
Am zip file-ul in sd card si cand si ii dau sa instaleze din sd card incepe bine apoi cand verfica da eroare si scrie Abort!
As vrea sa stiu de ce?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Vrea sa insemne ca nu ai procedat corespunzator, si ca mai ai de respectat cateva(mai multe) instructiuni. Grija mare sa nu strici telefonul, ca nu esti primul care pune astfel de intrebari si da de surprize...

1 răspuns:
| shoter97 explică:

As vrea sa-mi zici pasi!
Eu am respectat tot ce era pe site-ul de unde am descarcat zip-ul!
Doar ca n-am pus zip in fisierul Root pentru ca nu l-am gasit si nu stiu care ar putea fi asta?