| OneShot001 a întrebat:

Mi-am scapat azi telefonul (Lumia520)pe jos si mi s-a crapat geamul iar touch-ul nu raspunde cum trebuie.Intrebarea mea este:Trebuie sa schimb si display-ul impreuna cu touch-ul?

2 răspunsuri:
| Andutu21 a răspuns:

"s-a crapat geamul iar touch-ul nu raspunde cum trebuie"

ti-ai raspuns singur la intrebare

| FunditzaWwW a răspuns:

Te duci la in un service care se ocupa de telefoane ma rog, reparati Ii spui povestea cu screenul ecranul spart si touch-ul screenul si o sa ti-l dezasambleze si o sa puna un ecran nou si inlocuieste Displayul "ca toate drumurile duc la Roma,, treaba rezolvata cred ca o sa iti ia o suma frumusica 500-100lei sper ca te-am ajutat! o zi buna! si good luck la reinoirea telefonului