| Inkubus a întrebat:

Mi-am schimbat numele pe facebook de vreo 5 ori si acum nu ma mai lasa sa mi-l schimb, insa as dori totusi sa-mi pun in final numele meu real, ar fi mai corect, dar observ ca nu se mai poate. Totusi, exista vreo posibilitate caci odata, la un alt cont, mi l-am schimbat de mai multe ori, si am trimis o cerere celor de la facebook, nu mai stiu cum, si am mentionat acolo ca m-am casatorit si ca vreau sa imi schimb numele, si a mers atunci, si apoi am mai trimis inca de doua ori acelasi lucru si mi-au blocat contul laughing Dar macar odata as mai putea trimite fara sa mi-l blocheze cumva? Va rog :3

Dau fundita celui care ma ajuta! :*

2 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Exista un numar limita de nume pe care pe poti schimba, odata ce ai introdus mai multe si vezi ca nu te mai lasa sa bagi altele inseamna ca trebuie sa alegi din cele care le-ai folosit pana acum, daca nu iti poti face un facebook nou si alta data sa ai grija de nume folosesti, eu una de vreo 3 ani nu mi-am mai schimbat numele din aceeasi cauza happy :*

| LivingLouder a răspuns:

Mai mult de 5 ori numele nu poate fi schimbat.