| Kettolix a întrebat:

Mi-am schimbat parola pe iPhone, dar am uitat-o si dupa o groaza de incercari mi-a spus sa ma conectez la iTunes(sau iCloud. Eu m-am conectat la iCloud.). Am conectat la iTunes(iCloud) pe laptop prin cablul de date si nu s-a intamplat nimic. Am incercat sa dau resetare la telefon de pe laptop dar mi-a spus ca trebuie sa fac asta de pe telefon.
Ce sa fac? sad
Dau funda :3

1 răspuns:
| AnKuXor a răspuns:

Poti sa il arunci daca ai uitat parola.
IPhone e asa.
daca nu suni la servicii clienti la Apple si le dai datele de la bon daca e original si luat de tine, daca nu adio Iphone.winking