| Ionut321123 a întrebat:

Mi-am schimbat recent windows-ul la laptop si mi-am pus 7 si nu-mi mai merg tastele cu Fn unde se pornea lumina de noapte, se stingea ecranu etc... Ce pot face ca sa mearga?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa fie un driver pe care trebuie sa il instalezi de pe CD-ul care a venit odata cu laptop-ul.

1 răspuns:
| ReadMe a răspuns:

Nu te baza pe cd-ul pe care l-i primit de la laptop
eu mi-am dus laptop-ul la un expers sa instaleze tot ce trebuie, si cand a avut nevoie de un driver si a incercat sa il instaleze de pe cd...nu era bunlaughing