| Blckwtrprk a întrebat:

Mi-am setat suedeza ca limba de bază a laptopului din greșeală și acum nu știu cum să o schimb. Ce aș putea face?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intrii in setari la limbă language si setezi engleză sau româna.

| Dismally a răspuns:

Simplu, inveti limba suedeza big grin

| Blckwtrprk explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am făcut asta. îmi apare, în roșu, 'Used as the display language after the next login' sub "română" dar în suedeză.

| Bizon95 a răspuns:

Sa bajbai
prin setari pana gasesti cum sa schimbi limba inapoi
c'est la vie!

| TomyBrave2019 a răspuns:

Eventual caută pe YouTube tutorial cum să-ți schimbi limba pe Windows-ul tău că sa vezi unde să intri și pe ce să apeși. Sau dă pe Google Translate și vezi unde e limba.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Blckwtrprk):

Trebuie resetat tot laptopul reinstalat de la zero, ca altfel nu îi dai de cap.

| Goete a răspuns:

Google translate pe telefon. Il deschizi, pui camera pe calculator si iti traduce ceea ce scrie, asa poti ajunge la setarile de limba