| Elenushaaaaaaaa a întrebat:

Mi-am spart display ul la Samsung Galaxy S4. Cum pot recupera pozele din memoria telefonului?

10 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu il recunoaste daca il conectezi la un pc?
ca sa recuperezi pozele din dispozitiv.
din mini sd e simplu

| Elenushaaaaaaaa explică (pentru gelu1970):

Nu il recunoaste pentru ca are parola.

| Drimmero a răspuns (pentru Elenushaaaaaaaa):

Daca are parola, baga-l in alt telefon, asa ar trebui sa mearga, ii bagi parola pe care ai bagat-o(daca o mai stii), si ai rezolvat toata circoteca.

| Elenushaaaaaaaa explică (pentru Drimmero):

Cum adica sa l bag in alt telefon? Daca te referi la cardul de date sa stii ca nu ma ajuta pentru ca eu vreau sa recuperez ce e in memoria telefonului.

| LTAA a răspuns (pentru Drimmero):

Tu te referi la cardul extern, dar memoria interna nu poti sa o muti in alt telefon

| Drimmero a răspuns (pentru Elenushaaaaaaaa):

Am inteles acum, scuza-ma.

| Drimmero a răspuns (pentru LTAA):

Da, la aia ma refeream, dar nu stiam la ceea ce se refera, ea se referea la memoria interna.

| gelu1970 a răspuns:

Il conectezi prin usb si fiind oprit il startezi in safe mode.
de asemenea, daca ai cont google si copia de siguranta activata, poti pune sim in alt telefon, te loghezi in contul google si o sa iti recuperezi pozele si agenda.

| RoBByi96 a răspuns:

Inchide telefonul, conecteaza intre timp usb-ul la pc, apoi, pentru a-l deschide apasa butoanele de blocare, home si tasta de volum mai tare, simultan, atunci ar trebui sa ti-l recunoasca.

| Georgica98 a răspuns:

Pai daca le ai pe card, scoti cardul si il vei pune in noul telefon; in caz contrar, poti sa mergi la un centru specializat pentru asa ceva si le recupereaza eiwinking