| Ionuțsuparatu1 a întrebat:

Mi-am spart sticla la iPhone 4s! Nu știți cât ma costa sticla+manopera?

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Da. depinde de manopera. piesa este intre 80 si 120 lei, depinde de furnizor. iti zic asta pentru ca lucrez intr-un service gsm si cunosc preturile.
P.S. : preturile sunt pentru piese noi si originale, nu secondhand

5 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Mai mult decat valoreaza telefonul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este doar sticla-geamul, pana in 60 lei manopera inclusa, daca este si altceva, depinde, du-te pana la un service.

| xutza a răspuns:

200 - 250 RON
e display+ touchscreen (ansamblu)

| Ionuțsuparatu1 explică (pentru xutza):

200-250 de lei?

| CPAElites a răspuns (pentru Ionuțsuparatu1):

Da. depinde de manopera. piesa este intre 80 si 120 lei, depinde de furnizor. iti zic asta pentru ca lucrez intr-un service gsm si cunosc preturile.
P.S. : preturile sunt pentru piese noi si originale, nu secondhand

| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

E foarte ieftina lucrarea.nu-ti fa griji maxim 50-60 lei termini. se gasesc piese de schimb acum.mai ales touchscreenuri la greu din toate partile. iti recomandat dupa cei pui touchscreen sia pui si o folie de sticla s anul spargi iarasi(daca dispui de bani desigur)