| mihaa a întrebat:

Mi-am sters de la profil de pe facebook tot ce am lasat comentarii la prietenii si de cand am sters, nu mai imi arata la profil daca las comentarii la cineva numai daca scriu ceva pe peretele meu sau a unui prieten.Am intrat si la setarii dar degeaba nu mai imi arat nimic, eu am profilu privat.Cum pot sa fac sa imi arata la profil atunci cand las comentarii la cineva.Va multumesc

3 răspunsuri:
| mihaa explică:

Pot lasa la oricare prieten comentarii si la nimeni nu imi arata activitatea mea la profil, numai daca postez ceva pe perete

| SweetySweet a răspuns:

Si eu am aceeasi problema! e enervant.

| razvan96boss a răspuns:

Ai dat sa nu iti mai arate alte comentarii de la acel prieten nu poti sa schimbi asta...