| AylinS a întrebat:

Mi-am transformat contul de facebook intr-o pagina, dar mi-am facut si un alt cont, iar acum nu mai reusesc sa ma loghez pe pagina.
Eu am dat sa am si pe contul personal si pe pagina acelasi e-mail, dar acum cand intru pe mail nu imi intra decat in contuld e facebook, nu si pe pagina. Pe pagina, contul meu de facebook nu apare ca si administrator.

Cum fac sa-mi recuperez pagina, cum reusesc sa ma loghez din nou?
Va rog ajutati-ma. E foarte important. Multumesc.

1 răspuns:
| sebyse a răspuns:

Daca ai doua aconturi cu aceeasi adresa unul este blocat acum se pare ca paagina tia blocato treba sa schimbi adresa