| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am uitat adresa de gmail pe care am și wattpad-ul.
Cum ași putea s-o recuperez? ( știu parola)

3 răspunsuri:
| user017 a răspuns:

Nu ti-ai setat si tu o adresa de e-mail pentru recuperare sau vreun număr de telefon pentru recuperare? Numele cu care ti-ai inregistrat contul ti-l mai aduci aminte? Poti sa-mi zici unde ai folosit mai exact contul asta Gmail (forumuri, aplicatii, conturi pentru diferite site-uri, etc.) sa ma gandesc la o alta idee? Ori daca nu vrei sa intri in detalii, incearca toate metodele de recovery de la Google ori intreaba-ti prietenii la care ai trimis mail-uri cu ce username ai trimis. Succes! happy

| cffc a răspuns (pentru user017):

Gmail-ul l-am folosit doar pe wattpad.

| user017 a răspuns (pentru cffc):

Nici username-ul de pe Wattpad nu ti-l mai aduci aminte? In afara de metoda asta de la Google https://www.google.com/accounts/recovery/ nu prea stiu cum sa te ajut altfel daca zici ca ai folosit contul doar pentru Wattpad. Poti incerca sa te mai uiti prin istoricul de pe desktop/laptop/telefon sau pe unde te-ai autentificat in cont, poate a ramas acolo ceva sau... poate peste cateva zile iti vei aduce aminte daca stai sa te mai gandesti un pic. :)