| Mangustă a întrebat:

Mi-am uitat adresa de gmail pe care am si blogul. Cand l-am creat m-a pus sa scriu e-mail-ul actual, insa nu am niciun mail de confirmare sau ceva. Cum as putea s-o recuperez? (stiu parola)

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Cand iti cere numele de cont si parola, mai in josul casutei intreaba "nu puteti accesa contul?", dai click pe aia, apoi pe "nu-mi amintesc numele de cont", completezi adresa de mail conectata si ce mai cere (nume, prenume), apoi primesti mail pe adresa ta cu numele de cont gmail.