| Darkguy a întrebat:

MI-am uitat codul Pin de deblocare a telefonului(nu cel Sim). Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Du-te cu el la un centru, ti-l repara ei.

| nimeniooda a răspuns:

Pai cand ai cumparat telefonul, in cutia unde era telefonul ai primit mai multe si instructiuni si alte cele si acolo poti gasi, sau pe cartela, daca ai pastrat-o

| alialinu75 a răspuns:

Cauta cartela telefonului iar pe spatele ei scrie trebuie sa scrie pin 1 si pin 2 si intr-o du codul 1

| IreneMay a răspuns:

Daca nu-ti aduci aminte codul ar trebui sa te duci la cineva care se ocupa de telefoane, un centru din asta sau ceva de genul.

| DeDoiBani a răspuns:

Ce telefon ai? Cu android/iso/sau alt sistem de operare.

| laviniaenache44 a răspuns:

Du-l la decodare(20-40lei)

| IoanaCristinica a răspuns:

Du-l la un service... sau la magazinul de unde l-ai cumparat

| kkeo a răspuns:

Pentru android poate ar merge clear data din recovery tongue