| sergiudaniel1999 a întrebat:

Mi-am uitat e-mailul cu care mi-am creat facebook-ul[ma conectam cu nr de telefon] si am folosit nr de telefon pentru alte conturi[false] (poveste mai lunga) si acum nu ma pot conecta deoarece nu stiu adresa de email, ci doar parola...Ma puteti ajuta va roooog

1 răspuns:
| antoniaa33 a răspuns:

Incearca sa iti aduci aminte adresa sau vezi daca nu cumva ti'a ramas acolo in casuta de la facebook. Apasa dublu click in casuta aceea unde scrii adresa si vor aparea toate adresele de email care au fost conectate... sper sa o gasesti