| ionuttt11 a întrebat:

Mi-am uitat modelul de blocare la tableta serioux s101 tab nu mai stiu nici contul google va implor ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| CosminShAtat a răspuns:

Salut Dani din pacate nu ai cum sa scoti modelul fara sa pierzi datele din tableta, doar sa o duci la un specialist sa iti copieze datele... sau sa o resetezi intra pe siteul oficial de la serioux si cauta acolo cum trebuie sa apesi pe butoane ca sa o resetezi la Samsung este tasta acasa volum si blocare apasate simultan... sper ca team ajuta funda?

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Trebuie sa faci o resetare generala tabletei, vezi ca se afla un loc de resetare langa butonul ''power''. Trebuie sa tii apasat cu un betisor.
O seara buna.

| Anonimul23 a răspuns:

Poti sa faci si asa : Ai buton de resetare pe spatele tabletei. ia o scobitoare/un pix si apasa acolo.
Daca nu merge asa trebuie sa ii schimbi soft-ul!