| Răducan_Denisa_2001 a întrebat:

Mi-am uitat parola de la Facebook si cand dau sa-mi recuperez parola, imi apare doar optiunea trimite cod prin email si nu mai am acces la email si am si numarul de telefon conectat dar nu-mi apare optiunea sa primesc prin email

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

M-am dus la fucibuci pe site
in dreapta sus la login, dedesubt vad "forgot account"
apas pe el si apare o casuta in care scrie "phone or e-mail"
https://www.facebook.com/login/identify/?ctx=recover&ars=royal_blue_bar
am schimbat pe romana, acum am "Telefon sau e-mail"

unde foarte exact NU iti apare?!?

| Goete a răspuns:

Cum asta nu este o imtrebare, ce sa spun?
Mi se pare foarte bine si asta este cel mai putin din ce ti se poate intampla pentru lipsa ta de interes in a tine in ordine lucrurile care sunt importante pentru Tine.
Poti pierde mult mai mult.