| allxmariaa a întrebat:

Mi-am uitat parola de la Facebook si numarul de telefon cu care mi-am facut contul nu il mai am de multa vreme. Ce pot face sa imi recuperez contul? Ma pot conecta cu contul de Instagram?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Imi pare rau dar daca ti-ai facut contul cu numarul de telefon si nu ai asociat nicio adresa de e-mail, ai pierdut contul si toate datele asociate acestuia.
Nu mai poti face nimic din acest moment. Practic, fara modalitatea de a accesa contul si fara parola cu care accesezi informatiile din cont, nu ai prin ce te conecta sau mai bine spus, nu ai informatiile necesare logarii.
Si nu, nu te poti conecta cu contul de Instagram deoarece ai asociat contul de Facebook acestui cont, si deci odata pierdut contul de Facebook, este pierdut si cel de Instagram.