| Punctulets a întrebat:

Mi.am un facut un cont pe facebook cu filmul dupa antena 1 " Narcisa Salbatica "! Si e o pagina. Si vreau sa bag sa arate film. Adica sa dea " imi place " cei care intra pe pagina! Nu sa ma adauge la prieteni. Cum fac? love struck Fundaaaaaaaa.

1 răspuns:
| aliceinchains a răspuns:

Tu ai creat pagina normal, dar vezi ca mai jos apare Creaza o pagina pentruo vedeta, trupa sau o companie etc. Intra pe linkul asta: http://www.facebook.com/......create.php

si creaza o alta pagina ca lumea sa poata da like. :)
funda?:D