| Sternex a întrebat:

Mi-ar merge placa video "Gigabyte GeForce GT 630 2GB GDDR3 128-bit" pe sursa GPS-350ABC de 350W?

9 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Cumpara o placa video care are DDR 5, chiar daca are 1 GB RAM.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge sigur am sursa mai slaba si duce mai multe placi (2 in crossifre) mai noi si puternice ca asta a tawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice placa cu gddr5 128 bit pci de la 3.0 in jos e perfecta, daca ai bani si gasesti cu 192 de biti mai bine happy, dar alea vor necesita alimentare separata adica mufa molex, care o vei gasi in pachetwinking eu zic ca sursa va duce sigur

Răspuns utilizator avertizat