| Yelawolf a întrebat:

Mi ar rula mai bine jocurile pe laptop daca imi cumpar un stand cooler?

4 răspunsuri:
| CodeLights a răspuns:

O să poți juca ce jocuri dorești tu cu stand cooler, de exemplu sunt jocuri unde o să-ți crească cu 30-40 de fps-uri.
Vei putea juca toate jocurile apărute cu setările pe ultra.
Fiindcă stand cooler-ul are o placă video secretă, ascunsă in interiorul ventilatorului și care te va ajuta să-ți mărească performanța laptopului fără să-ți dai seama tu.
E o chestie făcută de iluminați și de masoni ca să te poată manipula pe tine mai bine laughing

| Yelawolf explică (pentru CodeLights):

Buna gluma, aproape am mimat un zambet. aproape

| androidname a răspuns:

Salut! Da o sa se miste mai bine. Si eu am un laptop si am cumparat un cooler si merge cat de cat mai bine. Viteza jocului va creste 15-20fps. Iti recomand ca si marca de cooler big grineepCool. Bafta!

| Yelawolf explică (pentru androidname):

Merci pentru raspuns, in caz ca te pricepi la coolere ce parere ai despre asta :http://www.pcgarage.ro/standuri-coolere-notebook/deepcool/n400/