| MaNDwN a întrebat:

Mi-as cumpara un telefon smecher la care sa mearga mesajele bine. dar sa aiba mesajele ca un chat. apoi sa aiba bluetooth, card microsd, wlan, neaparat casti, si sa fie cu butoane. ca m-am saturat de taughtscreen. ce mi-ati recomanda?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| kariny06 a răspuns:

Un Nokia, dar aici de care vrei. Poti sa-ti iei 200, E63 sau C3...Astea sunt cele mai bune. Sau Hawei. Funda?

| MaNDwN explică (pentru kariny06):

Nokia e63 ala ii a meu mersi frate :X

5 răspunsuri:
| RazvanelStefanel a răspuns:

Samsung s5610

| kariny06 a răspuns:

Cu placere. Si mersi si eu pentru funda:*

| MaNDwN explică (pentru kariny06):

Nu ai pentru cewinking am mai pus o intrebare de e63... intra si dai comm. daca mai vrei una. ca ma plictisesc laughing

| kariny06 a răspuns (pentru MaNDwN):

Bine. sigurlaughing