| Superior a întrebat:

Mi-au disparut pozele de pe telefon,in locul lor a aparut un fisier audio numit "tt". Am incercat sa-l dezarhivez, decriptez dar fara rezultate. Si spre deosebire de pozele acelea are o dimensiune foarte mica. Care o fi explicatia? Mai pot face ceva?

3 răspunsuri:
| Ioanalucky a răspuns:

Poate e din cauza unui joc. Si Eu mi-am instalat un joc si mia încărcat galeria cu poze minecraft

Bula
| Bula a răspuns:

Poti cauta pe intreg telefonul de pe PC, conectat cu cablu.
Cauta-ti pozele pe card-ul de memorie.
Daca nu-s nici acolo, atunci poti lua adio!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va lua adio daca nu-s acolo, baga Recuva pe PC, scaneaza in telefon prin cablu, recupereaza si e gratuit, daca nu merge, descarca un trial tot pentru PC, si tot la fel, scaneaza in telefon prin cablu si recupereaza.