| FlorinCiokan a întrebat:

Mi s-a blocat al meu Galaxy A5 2016 mi s-a spus ca pot sa incerc sa il deblochez peste 15 minute asta fara sa fi bagat cod pin gresit poate in buzunar s-a apasat. am apasat amprenta dupa 15 minute si mi-a dat sa astept 1 ora. ce sa fie oare? daca nu merge nici peste o ora? o sa incerc acum cu codul pin... ati mai intampinat aceasta problema?

4 răspunsuri:
| notyourbusiness23 a răspuns:

Daca nu merge nici peste o ora, dai reboot. O sa pierzi tot din el.

| AZ_Mark_2002 a răspuns (pentru notyourbusiness23):

Cu reboot pierzi creieru poate data and factory reset vroiai sa spui
dar nu cred ca omu stie sa intre in recovery

| notyourbusiness23 a răspuns (pentru AZ_Mark_2002):

Da, asa.
Nu e greu...

| AZ_Mark_2002 a răspuns (pentru notyourbusiness23):

Daca nu a mai facut asta nu stie cum sa o faca