| Anaisa183 a întrebat:

Mi s-a blocat laptop-ul la "Please wait"...ce pot să îi fac?

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Cred că e vorba de o actualizare care se instalează greu! Așteaptă!
Pe ecran nu apar niște cifre care indică nivelul la care a ajuns instalarea actualizarii? De ex. 35%?

Dacă după o oră nu se vede nici o mișcare, așa ca ultimă soluție, oprești laptopul din buton. Ții butonul apăsat până se închide. Dar eu zic să astepți. Eu am un laptop vechi de 7 ani și instalrea may update 2020 a durat 2 ore jumătate! Ai rabdare!

| PainTech a răspuns:

1. Care "Please Wait"? In ce circumstanțe? Dacă poți face o poza ar fi perfect.

2. Ce model e laptop-ul?